Blogs

Dāvis Zeps

Inbank grupa noslēdz finanšu gadu ar rekordlielu peļņu, stiprinot līdzšinējās tirgus pozīcijas

Inbank Latvia aizvadītajā gadā sasniedzis līdz šim augstākos peļņas un izaugsmes rādītājus kopš uzņēmuma ienākšanas Latvijas tirgū 2015. gadā. Savas pozīcijas Inbank grupa pārliecinoši stiprinājusi arī citās valstīs, uzrādot 9,3 miljonus lielu peļņu un turpinot pilnveidot arī piedāvāto pakalpojumu klāstu un kvalitāti.

Ģirts Lediņš

Ģirts Lediņš: Inbank galvenā vērtība ir lietu funkcionalitāte: fokuss uz vienu produkta grupu, izcila klientu pieredze un procesu vienkāršošana.

Kādas būs ievērojamākās izmaiņas patēriņa kreditēšanā pēc 5-10 gadiem? Kas šajā jomā varētu mainīties? Kāda, Jūsuprāt, ir nākotnes banka? Kādus pakalpojumus tā sniegs? Un kādus banku pakalpojumus pārņems fintech jeb finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumi?

Inbank jaunumi

Inbank AS iegādājas 100% UAB Mokilizingas akciju

Šodien, 22. maijā, Inbank AS no AS LHV Group un UAB Inovatyvūs prekybos sprendimai iegādājās 100% UAB Mokilizingas akciju. Transakcijas cena bija 15 miljoni eiro.
Kā norāda „Inbank“ Uzraudzības valdes priekšsēdētājs Priit Põldoja, „Mokilizingas” ir labi pārvaldīts uzņēmums ar ievērojamu izaugsmes potenciālu, kas labi iederas „Inbank“ stratēģijā, kura paredz uzņēmuma darbību izvēršanu citās valstīs.

Inbank jaunumi

Ar 03.04.2018 atjaunots cenrādis

Ar šodienu (03.04.2018) spēkā stājas jaunais SIA “Inbank līzings” cenrādis. Jauno cenrādi iespējams apskatīt šeit – Cenrādis.

Esam pārvākušies uz jaunām telpām Akmeņu ielā 14

Mums, Inbank Latvija kolektīvam, 2018.gads iesākās ar pozitīvām pārmaiņām un pārvākšanos uz jauno biroju, kas atrodas tieši blakām Latvijas Nacionālajai Bibliotēkai – Akmeņu ielā 14.

Inbank valdē Igaunijā un Latvijā iecelta jauna valdes locekle

Inbank Pārdošanas un mārketinga daļas vadītāja un bijusī „Coop Finants” vadītāja Piret Paulus kļuva par bankas Igaunijas filiāles valdes locekli, un arī bankas meitasuzņēmumam Latvijā ir jauns vadītājs.

Gada pirmajā ceturksnī Inbank gūst 640 000 eiro lielu peļņu

Inbank konsolidētā peļņa 2017. gada pirmajā ceturksnī bija 640 000 eiro. Šajā ceturksnī peļņa pieauga par 8,2 %, bet aizdevumu portfelis par 7,1 %.