Blogs


Inbank valdē Igaunijā un Latvijā iecelta jauna valdes locekle

Inbank Pārdošanas un mārketinga daļas vadītāja un bijusī „Coop Finants” vadītāja Piret Paulus kļuva par bankas Igaunijas filiāles valdes locekli, un arī bankas meitasuzņēmumam Latvijā ir jauns vadītājs.
Piret Paulus pēdējo sešu gadu laikā ir strādājusi finanšu sektorā, kur viņa pārraudzīja Inbank un „Coop Eesti” kopuzņēmumu „Coop Finants AS”.Kopš 2016. gada decembra Paulus ir atbildīga par Inbank pārdošanu un mārketingu. Viņa ir strādājusi arī kā „Swedbank Baltic” uzņēmējdarbības attīstības nodaļas Mazo uzņēmumu finansēšanas departamenta vadītāja, kur viņas pārziņā bija nenodrošināto kreditēšanas produktu un kredītkaršu stratēģija un attīstīšana Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Kopš 2004. gada viņa ir strādājusi „Hansabank” un „Swedbank”, kur viņas pārraudzībā bija dažādās klientu finansēšanas jomās.

Inbank Uzraudzības padomes priekšsēdētājs Priit Põldoja raksturo Piret Paulus kā īstenu klientu finansēšanas profesionāli, un, ka tāda kalibra cilvēkus, kāda ir viņa, Igaunijā ir ļoti grūti atrast. „Mēs esam ļoti gandarīti, ka pēc „Coop Finants” izveidošanas, Piret izlēma pievienoties Inbank komandai, lai izveidotu jauna veida banku,” viņš turpināja. „Viņas darba rezultātā „Coop Finance” no jauna spēlētāja, kas sāka no nulles, ir kļuvis par ienesīgu uzņēmumu, kas nodrošina simtiem tūkstošu klientu finanšu vajadzības,” sacīja Põldoja.

Inbank valdē darbojas četri locekļi: Izpilddirektors Jan Andresoo, galvenais finanšu grāmatvedis Marko Varik, uzņēmējdarbības procesu vadītāja Liina Sadrak un pārdošanas un mārketinga vadītājs Piret Paulus.

Lai sekmētu Inbank Latvijas meitasuzņēmumā pagājušā gada nogalē ieviesto izmaiņu sekmīgu īstenošanu, Inbank Latvijas komandai pievienojās jauns vadītājs, kurš ir ļoti kompetents finansēšanas jomā. Maija vidū Inbank Latvijas komandai pievienojās jaunais izpilddirektors Ģirts Lediņš, kurš iepriekš pārvaldīja līzingu jomu „Norvik Bankā”. Viņa CV ir arī pieredze Latvijas finanšu uzņēmuma „Mogo” vadīšanā, kā arī viņš ir viens no „Motoro Leasing” dibinātājiem un izpilddirektoriem. Lediņš ir strādājis arī auditēšanas uzņēmumos „BDO” un „Deloitte”.

Izmaiņu rezultātā Latvijas uzņēmuma valdē Inbank atpirks 10 % akciju no bijušā Inbank Līzings vadītāja un kļūs par vienīgo meitasuzņēmuma īpašnieku.