Par Inbank

Mēs esam uzņēmums, kura galvenā kompetence ir zināšanu sintēze starp finansēm, mārketingu un tehnoloģijām. Mēs vēlamies, lai mūsu risinājumi palīdzētu mūsu sadarbības partneriem un klientiem saņemt izdevīgu finansējumu cik ērti vien iespējams.

Inbank Līzings

Inbank Līzings ir Igaunijas kredītiestādes Inbank grupas uzņēmums. AS Inbank Igaunijā ir dibināta 2011. gadā kā finanšu tehnoloģiju kompānija Cofi. Līdz 2015 gadam Cofi kļuva par vadošo uzņēmumu Igaunijas Nomaksas pakalpojumu tirgū. Turpinot izaugsmi, Cofi ieguva bankas licenci mainot nosaukumu uz AS Inbank un sāka piedāvāt plašu bankas pakalpojumu klāstu. Dažu gadu laikā Inbank Igaunijā ir kļuvis par nozīmīgu spēlētāju banku sektorā ar vairāk kā 150 000 aktīvu klientu un plašu pakalpojumu klāstu.

Inbank Līzings Latvijā ir dibināts 2014.gadā kā SIA Cofi līzings un ietilpst Inbank grupā.

Inbank līzings misija

Mūsu mērķis ir piedāvāt Latvijas tirgū jaunus un inovatīvus patēriņa un auto finansēšanas pakalpojumus. Saprotot klientu un sadarbības partneru vajadzības un novērtējot viņu laiku, mēs turpinām pilnveidot savus pakalpojumus pēc jaunākām FinTech metodēm.

Inbank līzings vērtības ir inovatīvs, intelektuāls un individuāls risinājums ikvienam

Inbank līzings nākotne

Sekojot mātes kompānijas attīstībai, Inbank līzings tuvāko gadu laikā vēlas kļūt par vadošo spēlētāju privātpersonu patēriņa un auto finansēšanas jomā.