Mēs esam savas jomas profesionāļi

Mēs esam Inbank

Kristīne Filipova

Klientu attiecību un kvalitātes nodaļas vadītāja
kristine@inbank.lv
+371 66 939 000

Aelita Lielbārde

Vecākā aizdevumu speciāliste
aelita@inbank.lv
+371 66 939 000

Juris Filipovs

Operacionālais vadītājs
juris@inbank.lv
+371 66 939 000

Toms Kleins

Korporatīvo attiecību nodaļas vadītājs
toms@inbank.lv
+371 26 698 281

Svens Legzdiņš

Korporatīvo attiecību vadītājs
svens@inbank.lv
+371 26 227 219

Baiba Priedīte

Korporatīvo attiecību vadītāja
baiba@inbank.lv
+371 29 245 877

Andris Feders

Korporatīvo attiecību vadītājs
andris@inbank.lv
+371 28 361 020

Jevgēnija Dzirniece

Maksājumu uzraudzības nodaļas vadītāja
jevgenija@inbank.lv
+371 66 939 000

Dace Šulce

Vecākā maksājumu uzraudzības speciāliste
dace@inbank.lv
+371 66 939 000

llze Žurevska

Maksājumu uzraudzības speciāliste (Bērna kopšanas atvaļinājumā)
ilze@inbank.lv
+371 66 939 000

Olga Ņikuļšina

Nomaksas speciāliste (Bērna kopšanas atvaļinājumā)
olga@inbank.lv
+371 66 939 000