Par Inbank

Inbank Latvia ir Igaunijas kredītiestādes Inbank grupas uzņēmums. AS Inbank Igaunijā ir dibināta 2011. gadā kā finanšu tehnoloģiju kompānija Cofi. Līdz 2015 gadam Cofi kļuva par vadošo uzņēmumu Igaunijas Nomaksas pakalpojumu tirgū. Turpinot izaugsmi, Cofi ieguva bankas licenci mainot nosaukumu uz AS Inbank un sāka piedāvāt plašu bankas pakalpojumu klāstu. Dažu gadu laikā Inbank Igaunijā ir kļuvis par nozīmīgu spēlētāju banku sektorā ar vairāk kā 150 000 aktīvu klientu un plašu pakalpojumu klāstu.

Inbank Latvia ir dibināts 2014.gadā kā SIA Cofi līzings un ietilpst Inbank grupā.

Kas mēs esam

Mēs esam daļa no Igaunijas tehnoloģiju bankas
Mēs esam uzņēmums ar inovatīvu un drosmīgu domāšanu, kas piedalās jaunas ēras veidošanā FinTech sektorā.

Orientēti uz klientu
Mēs ejam soli pretim, kad mūsu klientiem ir nepieciešama finansiāla palīdzība vai konsultācija. Mēs izglītojam savus klientus, lai tie spētu pieņemt pareizus lēmumus par savām finansēm.

Mēs domājam ilgtermiņā
Mēs izaicinām sevi un citus pieņemt uz ilgtspējīgu attīstību vērstus lēmumus. Mēs investējam tehnoloģijās un cilvēkos, lai kļūtu par tehnoloģiski advancētāko banku Latvijā.

Mēs esam godīgi un caurspīdīgi
Un punkts.

Mēs esam cilvēki
Latvijas patrioti, kas jūt līdzi mūsu talantiem. Veselīga dzīvesveida piekritēji, kam garšo saldumi. Nopietni profesionāļi darbā un sirsnīga komanda brīvbrīžos.

Kas mēs neesam

Mēs neizsniedzam “ātros kredītus”
Mēs rūpīgi izvērtējam katra klienta maksātspēju, kā rezultātā spējam piedāvāt pieņemamas procentu likmes.

Mēs neesam pilna servisa banka
Mēs specializējamies tikai uz konkrētiem produktiem, kurus attīstām un pilnveidojam, lai piedāvātu klientiem ātru servisu un pieejamu finansējumu jebkurā vietā un laikā.

Mēs netērējam laiku
Mēs netērējam Tavu laiku ar nevajadzīgām veidlapām vai garām rindām filiālēs. Mēs saudzējam kokus un iestājamies par efektīviem elektroniskiem risinājumiem, kas ietaupa laiku un naudu.

Mēs nešķiežam naudu apjomīgās reklāmās
Mēs investējam naudu produktu attīstībā, lai piedāvātu pēc iespējas zemākas procentu likmes, un mūsu klienti dalītos ar pozitīvo pieredzi ar saviem draugiem un paziņām.

Mēs neko neuzspiežam
Mēs neuzbāžamies ar saviem pakalpojumiem un nepārslogojam tavu e–pastu un tālruni ar bezjēdzīgām mēstulēm. Mēs piedāvājam tādus pakalpojumus, kurus gribētu saņemt paši.