Patēriņa kredīts Inbank patēriņa kredīts lielāku un mazāku ideju realizēšanai

Inbank patēriņa kredīts lielāku un mazāku ideju realizēšanai

EUR
Ikmēneša maksājums

- EUR

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi un sniedz aptuvenu priekšstatu par ikmēneša maksājumu. Lai saņemtu personalizētu piedāvājumu, nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikumu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt kredītu. 

Kādēļ izvēlēties Inbank?

Inbank patēriņa kredīts ir domāts visām – lielām un mazām idejām. Ceļojums, lielas svinības, kāds sen lolots sapnis vai savu mērķu sasniegšana. Pamatojoties uz Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām – mūsu speciālisti piedāvās Jums izdevīgāko risinājumu. Pieteikšanās patēriņa kredītam ir vienkārša un ātra – aizpildiet pieteikumu tiešsaistē, saņemiet piedāvājumu un parakstiet līgumu attālināti. Pēc līguma parakstīšanas nauda uz Jūsu kontu tiks pārskaitīta dienas laikā.

smallLoan.why.benefitOne.alt

Izvēlies SEV nepieciešamo kredīta summu un piemērotāko ikmēneša maksājumu

smallLoan.why.benefitTwo.alt

Zemas procentu likmes - sākot no 9% gadā

 Īsa reģistrācijas forma un lēmums 1 minūtes laikā

Īsa reģistrācijas forma un lēmums 1 minūtes laikā

Pieteikties patēriņa kredītam ir vienkārši!

1

Izvēlies nosacījumus un reģistrējies

Izvēlies sev vēlamo kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu. Tad spied uz pogas “Kļūt par klientu” un aizpildi reģistrācijas formu.
2

Saņem lēmumu 1 minūtes laikā

Pēc pilnīgas reģistrācijas formas aizpildīšanas mūsu kredītu izskatīšanas sistēma dos automātisku lēmumu. ~90% gadījumu, lēmumu sniedzam 1 minūtes laikā.
3

Paraksti līgumu neizejot no mājām

Līgumu noslēdz izmantojot 0.01 EUR pārskaitījumu, mūsu birojā vai izmantojot drošu elektronisko parakstu, vai saņemot līgumu uz mājām ar kurjera starpniecību.

Saņem naudu savā kontā

Pārskaitījums tiek veikts vienas darba dienas laikā no līguma parakstīšanas brīža.

Noteikumi un nosacījumi patēriņa kredītam

Summa: 300 - 15 000 EUR

Periods: 6 - 72 mēneši

Procentu likme: sākot no 9% gadā

Noformēšanas maksa: 0 EUR

Administrēšanas maksa: 3.50 EUR mēnesī, kas tiks iekļauta ikmēneša rēķinā

Aizdevuma summa, kuru varam Jums piedāvāt, ir atkarīga no Jūsu ikmēneša ienākumiem un esošajām saistībām.

MĒS VARAM JUMS PIEDĀVĀT PATĒRIŅA KREDĪTU, JA;

  • Jūs esat Latvijas Republikas pilsonis vai rezidents vecumā no 21-70 gadiem
  • Jūsu ikmēneša ienākumi ir vismaz 260 EUR pēc nodokļu nomaksas
  • Jums nav kavētu maksājumu vai nenokārtotu parādsaistību

IDENTIFIKĀCIJA

Personu apliecinošie dokumenti, ko pieņemam, ir Latvijas Republikā izdota un derīga personas ID karte un pase.

Nauda tiks pārskaitīta Jums uz bankas kontu uzreiz pēc līguma parakstīšanas. Swedbank klienti kredīta summu savā bankas kontā saņems aptuveni 60 minūšu laikā pēc līguma parakstīšanas, taču citu banku klienti – nākošajā dienā.

AIZDEVUMA PIRMSTERMIŅA ATMAKSA

Jūs varat atmaksāt patēriņa kredītu jebkurā laikā pirms termiņa - pa daļām vai pilnā apmērā.  Kredīta atmaksas pieteikumu jānosūta uz info@inbank.lv, norādot: savus personas datus, līguma numuru un datumu kurā plānots veikt pilnīgu kredīta atmaksu.  Kredīta pirmstermiņa atmaksa pilnā apmērā tiek veikta bez maksas.

Jums ir tiesības pārtraukt līgumu. Lai šī tiesības izmantotu, Jums ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā pēc līguma noslēgšanas ir jāiesniedz Inbank iesniegums un ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no iesnieguma datuma jāatmaksā Inbank patēriņa kredīts pilnā apjomā kopā ar procentiem, kas aprēķināti no patēriņa kredīta izsniegšanas datuma līdz patēriņa kredīta atmaksas datumam. Procentus aprēķina pēc procentu likmes, par kuru puses ir vienojušās.

SVARĪGA INFORMĀCIJA PIRMS LĪGUMA PARAKSTĪŠANAS

Rūpīgi pārdomājiet, vai patēriņa kredīts ir piemērots variants, ņemot vērā savas vajadzības un finanšu stāvokli.

  • Rūpīgi izlasiet līguma noteikumus pirms tā parakstīšanas un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai noskaidrotu sev interesējošo informāciju.
  • Apzinies savas iespējas. Ņemiet vērā, ka maksājumu grūtību rašanās var nākotnē Jums padarīt aizņemšanos vēl sarežģītāku.
  • Uzziniet par Inbank piedāvātajiem finansēšanas variantiem mūsu mājas lapā un vai pie mūsu spciālistiem.
  • Pēc līguma noslēgšanas, vēlreiz pārlasiet noteikumus. Tādējādi varat būt pārliecināts, ka izpildīsiet savas saistības pareizi un īstajā laikā.
  • Mēs vienmēr esam gatavi sadarboties ar Jums. Ja vēlaties mainīt kādu aizdevumu pret kādu citu mūsu produktu, apvienot aizdevumus vai Jums rodas grūtības ar savu saistību izpildi, lūdzu, nekavējoties mūs informējiet. Tas ļaus Jums izvairīties no papildus izdevumiem un tiesvedības.
  • Rūpīgi izlasiet saņemto informāciju no mums un nekavējoties informējiet mūs, ja mainās Jūsu kontaktinformācija.

Aizdevums ir finansiālas saistības. Pirms iesniedzat pieteikumu, lūdzam novērtēt savu finansiālo stāvokli un padomāt, vai aizdevums Jums patiešām ir nepieciešams, lai varētu būt pārliecināts, ka spējat atmaksāt aizdevumu. Jums var nākties maksāt nokavējuma procentus un kompensēt parādu piedziņas izdevumus, ja Jūs neveicat maksājumus noteiktajā termiņā, un tas var apgrūtināt turpmāko aizdevumu saņemšanu no Inbank un citām finanšu iestādēm. Pirms izlemjat, iesakām izlasīt informāciju Patērētāju tiesību aizsardzības centra tīmekļa vietnē  https://www.ptac.gov.lv/, aizdevuma noteikumus un nosacījumus, kredīta reprezantīvos piemērus un pirmslīguma informāciju.