Darbs Inbank

Pievienojies un palīdzi mums uzlabot banku pakalpojumus Latvijā un Eiropā

Darba piedāvājumi

Inbank vērtības

Mūsu komandas mērķis ir būt aktīviem, gudriem un atvērtiem.

Inbank vērtības aktivitāte

Inbank aktivitāte

Mēs esam tendenciozi un vienmēr meklējam jaunas iespējas. Mēs sagaidām rezultātus, novērtējam neatlaidību un mācamies no neveiksmēm.

Inbank vērtības gudrība

Inbank gudrība

Mēs cienām zinātkārus, neparastus prātus, kas nebaidās apstrīdēt līdzšinējo stāvokli. Mēs novērtējam profesionālismu, prasmi iedziļināties detaļās un praktiskus risinājumus.

Inbank vērtības atvērtība

Inbank atvērtība

Mēs esam speciālistu grupa, kurā svarīgs ir katrs no mums. Viedokļu dažādība, intelektuāla argumentācija un sadarbība tiek ļoti atbalstīta.

Kādēļ pievienoties Inbank?

Mūsu straujā izaugsme un starptautiskās ambīcijas katru dienu rada mums aizraujošus izaicinājumus. Papildu motivējošiem uzdevumiem, mēs piedāvājam saviem darbiniekiem šādas priekšrocības.

Izaicinošs un aizraujošs darbs

Konkurētspējīgs atalgojums un motivējoša prēmiju sistēma

Elastīgs darba laiks

Ērta darba vide 

Visa veida atbalsts, kāds nepieciešams

Draudzīgi kolēģi un lieliski komandas pasākumi

Veselības apdrošināšana, sports

121.4 m2 terase ar skatu uz Vecrīgu

Vakances

Mūsu prasības

Mūsu veiksme ir atkarīga no mūsu komandas un jaunu cilvēku atrašanas. Tādēļ mēs rūpīgi izvērtējam, vai kandidāts labi iederētos starp mums. 

Mūsu kolektīvā ir svarīgi, lai cilvēks būtu dzīvespriecīgs, atbildīgs pret savu darbu un zinošs. Ikdienas darbā, lai bizness ietu uz priekšu, cilvēkam ir jābūt uz mērķi un sadarbību orientētam. Svarīgi ir arī tas, lai darba rezultātā apmierināts būtu arī klients. Inbank darbiniekam vienmēr ir jāvēlas pilnveidoties, izzināt un iemācīties jaunas lietas.

Monta

Draudzīgi, enerģiski, uz klientiem orientēti - tādi mēs esam un tādus cilvēkus vēlamies redzēt savā komandā. Cilvēks ar lielu atdevi, ambīcijām, kuram patīk tas, ko viņš dara. Humors, protams, ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa! Ja arī Tevī ir degsme palīdzēt klientiem, meklēt risinājumus un sniegt labākos padomus, tad Tava īstā vieta ir pie mums.

Līga

Darbiniekam jābūt atvērtam, komunikablam un tādam, kurš nebaidās izklāstīt savas idejas, kā uzlabot darba procesus. Mums vienmēr noder profesionāls atbalsts klientu un sadarbības partneru apkalpošanā, nodrošinot augstākos standartus finanšu pakalpojumu sfērā

Svens

Piedāvājumi talantiem

Inbank vienmēr meklē jaunas personības un talantus, kurus uzņemt savā komandā.  Vai vēlieties būt daļa no mums? Ja meklējiet izaicinājumu un Jums ir pieredze banku darbībā vai informāciju, vai komunikāciju tehnoloģiju jomā, lūdzu, sazinieties ar mums - hr@inbank.lv.

Personāla atlases laikā mēs apstrādājam personas datus saskaņā ar mūsu Personāla atlases privātuma principiem

Darba piedāvājumi
about.offers.alt