Preču nomaksa

  • Iegādājies sev nepieciešamās preces uz nomaksu.
  • Maksimālā summa 7 000 EUR.
  • Atļaujies vairāk maksājot pa daļām.
Mūsu patiesa pārliecība, ka piemērots finansēšanas produkts ir neatņemama daļa no iepirkšanās procesa. Tas nozīmē, iegādāties preces uz Nomaksu ir tik pat ātri un ērti, kā veicot parastu ikdienas pirkumu.

Jaunajiem klientiem

Vai Jūs domājiet par jauna dīvāna vai ledusskapja iegādi, vai varbūt vēlaties nomainīt savai automašīnai riepas? Ja par lielākiem pirkumiem nevēlaties vai nevariet samaksāt uzreiz visu summu, tad apmaksa par daļām ir ērtākais risinājums. Tieši šādiem gadījumiem Inbank piedāvā iegādāties preces uz Nomaksu.

Piedāvājam mūsu Nomaksas pakalpojumu, ko esam izveidojuši īpaši ērtu, bet tajā pašā laikā saprotamu un pārdomātu.

Izvēlēties Inbank kā partneri saviem pirkumiem ir ērti - tas nozīmē ātru un drošu iepirkšanās procesu, kam seko paredzamu maksājumu periods. Turpat veikala apmeklējuma laikā, katrs pircējs pāris minūšu laikā var atrast sev piemērotu risinājumu.
Inbank līguma nosacījumi ir viegli saprotami un pārskatāmi, bez papildus slēptām izmaksām.
Inbank pieeja piemērota maksājuma apmēra aprēķināšanai ir pārdomāta un klientam vienmēr tiks piedāvāts piemērotākais ikmēneša maksājuma apmērs un periods.

Esošajiem klientiem

Lai gan vienmēr rūpīgi esam izvērtējuši katra klienta iespējas veikt ikmēneša maksājumus, tomēr dzīvē mēdz gadīties neparedzētas situācijas.

Ja būsiet aizmirsis veikt maksājumu, tad vienmēr nosūtīsim jums atgādinājumu, lai variet rīkoties nekavējoties.

Taču, ja tomēr maksājuma apmērs vai periods sāk palikt par apgrūtinājumu, aicinām nekavējoties sazināties ar mums. Kopā atradīsim piemērotāko risinājumu jebkurai situācijai, lai novērstu nepatīkamas situācijas nākotnē.